tytuły dokumentów

Jaki zapis tytułów w dokumentach (typu instrukcja, raport, taryfa, regulamin) na pierwszej stronie jest poprawny: tylko pierwszy wyraz wielką literą (jeśli nie występują po nim nazwy własne) czy dopuszczalne jest napisanie wszystkich wyrazów wielkimi literami?
W tytułach publikacji niecyklicznych wielką literą piszemy tylko pierwszy wyraz, dotyczy to też nazw aktów prawnych wszelkich rodzajów i wszelkiej rangi, np. Instrukcja montażowa napędu do bram garażowych D600/D1000, Taryfa opłat za czynności Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej.
Jeśli nie mamy pewności, jaka jest właściwa forma tytułu, należy zapisać pierwszy wyraz małą literą. Zdecydowanie natomiast odradzam zapis wszystkich wyrazów od wielkich liter, bo to błąd ortograficzny.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski
    O pisowni tytułów czasopism, niedawno zmienionej przez Radę Języka Polskiego, zob. par. 18.15 w słowniku ortograficznym PWN, dostępnym na stronach WWW.
    Red.