tytuły filmów

Czy można odmieniać tytuły filmów?, np. „Następny film będzie zaraz po Bodyguardzie” albo „(…) zaraz po Szybszym niż śmierć”? Wiem, że lepsza jest forma zaraz po filmie, ale nie zawsze można jej użyć.
Skoro można odmieniać tytuły książek („Czytam Pana Tadeusza” itp.), to czemu by nie odmieniać tytułów filmów? Oczywiście nie wszystkie tytuły utwórów literackich czy filmowych są odmienne, np. W samo południe.
Mirosław Bańko