tytuły ksiąg biblijnych

Szanowni Państwo,
jaka jest zasada pisowni tytułów listów apostolskich – wszystkie człony zapisujemy wielkimi literami (por. Księga Rodzaju, Pieśń nad Pieśniami), czy tylko pierwszy człon? A więc: Drugi List św. Pawła (Świętego Pawła) do Koryntian czy Drugi list św. Pawła (Świętego Pawła) do Koryntian? (Zapisałem Święty Paweł/św. Paweł zgodnie z zaleceniem RJP).
Dziękuję i pozdrawiam
M.M.
W przypadku tytułów ksiąg biblijnych zwyczajowo piszemy prawie wszystkie wyrazy wielkimi literami, np. Księga Rodzaju, Pieśń nad Pieśniami, Drugi List św. Pawła do Koryntian. Jest to wyjątek od zasady pisowni tytułów utworów literackich i naukowych, ustalony dopiero niedawno przez Wielki słownik ortograficzny PWN (reguła [73]).
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski