tytuły na wizytówkach

SZANOWNI PAŃSTWO!
Dr n. med. czy dr n. med.? Jak to powinno wyglądać poprawnie na przykład na wizytówce? Spotkałem się z zapisem z małej, jak i z wielkiej litery.
Lepiej małą literą. Literą wielką zapisujemy stopnie i tytuły naukowe wtedy, gdy pragniemy wyrazić szacunek dla odbiorcy, mającego dany stopień czy tytuł. O sobie piszmy skromnie – zgodnie z zasadą polskiej etykiety.
Małgorzata Marcjanik, prof., Uniwersytet Warszawski