ukośnik

Witam.
Mam zapytanie o prawidłowy odczyt zapisu: zasilanie rachunku środkami pochodzącymi z całości wynagrodzenia / świadczenia / przychodu z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Czy taki zapis należy poprawnie odczytywać jako sumę ww. środków (wynagrodzenie + świadczenie + przychód), czy ukośnik pozwala na wybór jednego rodzaju środka (wynagrodzenie lub świadczenie, lub przychód z działalności gospodarczej)?
Pozdrawiam
Jerzy Łukaszczyk
Zasadniczo ukośnik jest znakiem alternatywy, nie koniunkcji, ale poziom językowy aktów urzędowych – szczególnie ich jasność i jednoznaczność – pozostawiają wiele do życzenia, więc w razie potrzeby warto poprosić w odpowiednim urzędzie o interpretację.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski