ułamki i cale

Witam,
w odpowiedzi na Państwa wcześniejsze uwagi chciałabym zapytać o zapis liczbowy w tekście specjalistycznym z double prime (U+2033). W przypadku jeden i jedna czwarta cala nie wiem, czy stawiać double prime po jedynce, czy po jednej czwartej oraz czy między jedynką a jedną czwartą jest spacja.
Pozdrawiam
Ułamek zwykły składa się bez odstępu od liczby całkowitej, niezależnie od tego, czy do oznaczenia ułamka używa się frakcji górny i dolnych, np. 101/2, czy pojedynczego glifu ułamka, np. 10½. Wszelkie zapisy z użyciem spacji, dywizów, cyfr o normalnej wielkości są niepoprawne, por. 10 1/2, 10 ½, 10 1/2, 10-1/2, 101/2.
Oznaczenia jednostek – słowne, w postaci skrótów czy symboli – zapisuje się zasadniczo po całym wyrażeniu liczbowym, do którego się odnoszą. W przypadku cali zapisy będą wyglądały następująco: 9″, 12″, 31/8″, 43/8″, 53/4″. Symbol cala powinien przylegać do cyfr.
Pewne odstępstwo od sformułowanej powyżej zasady dotyczy zapisu stopni i minut kątowych oraz dób, godzin i minut wraz z ułamkami dziesiętnymi. Wówczas oznaczenie jednostki można zapisywać po całym wyrażeniu liczbowym lub nad przecinkiem dziesiętnym, por. 17,25° (zamiast: 17°15'), 24,5d (zamiast: 24d12h) albo 17°,25, 24d,5.
Adam Wolański