ulica 1 Maja

Jestem nauczycielem, a moja szkoła znajduje się przy ulicy 1-go Maja. Koleżanka uważa, że powinno być 1 maja, ja natomiast twierdzę, że powinno być 1 Maja bez -go. Kto ma rację. A jak jest z ulicą 11 listopada (Listopada)? Dziękuję za odpowiedź.
Poprawne zapisy to: ulica 1 Maja, ulica 11 Listopada. Końcówek nie dopisujemy do liczb, natomiast problem wielkich liter rozwiązuje reguła [82] z Nowego słownika ortograficznego PWN.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski