utyty?

Witam!
Czy istnieje słowo utyty jako imiesłów przymiotnikowy bierny powstały od czasownika utyć? I dalej – roztyty, przytyty, podtyty, powstałe od innych czasowników pochodzących od słowa tyć? Jeśli tak, to proszę o przykład w zdaniu.
Dziękuję i pozdrawiam.
Wymienione wyrazy, nawet gdyby należały do kulturalnej polszczyzny, miałyby status imiesłowów przeszłych czynnych, a nie biernych. W kulturalnej polszczyźnie jednak nie są używane. Słowniki pooprawnej polszczyzny radzą, aby w zamian używać form otyły, gruby lub synonimicznych. Słowniki synonimów podsuwają liczne możliwości.
Mirosław Bańko, PWN