w Garwolinie jak w Aninie

Witam serdecznie.
Chciałabym dowiedzieć się, jak poprawnie nazwać mieszkańców Garwolina? Jak poprawna forma brzmi w liczbie pojedynczej i w liczbie mnogiej? Używam formy: garwolalin, garwolanie, ale spotykam się z sugestiami, że jest to nieprawidłowa forma. Jednak ci życzliwi sami nie potrafią określić formy według nich poprawnej. Bardzo proszę o odpowiedź, za którą już teraz bardzo dziękuję.
W Garwolinie mieszkają garwolinianie, to proste. Ciekawsze pytanie brzmi, kto mieszka w Aninie. Na to drugie już odpowiadaliśmy w naszej poradni, proszę wyszukać w archiwum poradę ze słowem aninianie.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski