w Śniadeckim czy u Śniadeckiego?

Dzień dobry,
czy mówiąc o imprezie w gimnazjum im. J. Śniadeckiego, możemy użyć zwrotu impreza w Śniadeckim, czy raczej impreza w Śniadeckiego, czy żaden wariant nie jest poprawny?
Dziękuję
Może chciała Pani napisać u Śniadeckiego, nie w Śniadeckiego? Oba te zwroty są nieodpowiednie (pierwszy brzmi tak, jakby chodziło o lokal, którego Śniadecki jest właścicielem, drugi jest wręcz niegramatyczny). Można natomiast powiedzieć impreza w Śniadeckim, co jest potoczne, ale poprawne.
Mirosław Bańko, PWN