w czy we?

Witam,
zastanawia mnie poprawność wyrażeń: we w pełni nieadiabatycznej teorii oraz w pełni nieadiabatycznej teorii. Która forma jest poprawna?
Pozdrawiam,
Michał
O wyborze przyimka w lub we pisaliśmy wiele razy, przypuszczam, że wyszukanie w archiwum porad zawierających ciąg we Wrocławiu powinno pomóc znaleźć właściwe odpowiedzi. Jeśli kierować się gramatyką, to z dwóch podanych przez Pana wariantów należałoby wybrać pierwszy: we w pełni nieadiabatycznej teorii (analogicznie do we wpisie, we wpływach itp.). Druga wersja jest niedobra, niezależnie od tego, czy tak właśnie miała wyglądać, czy też zgubiło się Panu jedno w. Z praktycznego punktu widzenia jednak także pierwsza propozycja ma wadę: budzi wątpliwości, czego najlepszym dowodem jest Pana pytanie. Jeśli czytelnik ma się skupić na treści komunikatu, a nie zadawać sobie pytanie o jego poprawność, to przysłówek w pełni lepiej zastąpić jakimś synonimem, np. w całkowicie nieadiabatycznej teorii.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski