w twoim typie

Szanowni Państwo!
Chcielibyśmy użyć w jednej z reklam kosmetyków hasła: „Jakie starzenie jest w Twoim typie?”, mam jednak wątpliwości, czy taka forma jest dopuszczalna. Zależało nam na pewnej dwuznaczności i przyciągnięciu uwagi konsumenta nietypowym zestawieniem słów. W ogłoszeniu prasowym będzie mowa o trzech różnych typach starzenia sie skóry, stąd pomysł na powyższe hasło. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,
Dagmara Witek
W Twoim typie nie znaczy 'typowe dla Ciebie', lecz raczej 'takie, jakie lubisz'. A ludzie nie lubią się starzeć i nie lubią, żeby im o tym przypominano. Dlatego obawiam się, że planowana reklama może się zamienić w antyreklamę.
Mirosław Bańko