warianty pisowniane

Witam, interesują mnie podwójne formy niektórych wyrazów. Azerbejdżan / Azerbajdżan, Camberra / Canberra, Castel Gandolfo / Castelgandolfo, jakich form używać? Czy podpisy pod zdjęciami, np. Ks. Jan Bułka, powinny się zaczynać od wielkiej litery?
Pozdrawiam.
1) Azerbajdżan to anglicyzm (z Azerbaijan), którego należy unikać, bo przecież od dawna używamy formy Azerbejdżan.
2) Oczywiście Canberra. Camberra to forma błędna – może to być literówka (litery n i m sąsiadują na klawiaturze komputerowej) lub błąd o podłożu fonetycznym.
3) Castel Gandolfo – taka forma występuje w przeważającej liczbie źródeł, w tym na nieoficjalnej stronie internetowej miasta (http://www.cittadicastelgandolfo.com/). Jednak nawet we włoskich publikacjach internetowych dość często pojawia się Castelgandolfo, toteż tę formę można zaakceptować, ale tylko jako wariant drugorzędny.
4) Podpisy pod zdjęciami powinny się zaczynać od wielkiej litery.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski