według

Oto zdanie: „Według Kwintyliana retoryka jest wiedzą w zakresie rzetelnej wymowy”. Czy po według Kwintyliana powinien być przecinek? Widziałam takie zdanie i był tam przecinek, ale jakoś nie bardzo mi to pasuje. Proszę o odpowiedź.
Konstrukcja według X nie wymaga po sobie przecinka. Według jest przyimkiem, podobnie jak na lub po. Skoro „Na stole lezał arbuz” piszemy bez przecinka, to „Według Kwintyliana…” – też.
Mirosław Bańko, PWN