wedrę (się)

Graliśmy sobie w scrabble i ktoś ułożył wyraz wedrę. Sprawdzaliśmy w Słowniku języka polskiego PWN, ale nie ma takiego wyrazu jest tylko wedrę się. Więc powstał problem, w którym mam nadzieję pomoże nam pan doktor.

Pytanie dotyczy zasad gry, a nie norm języka polskiego. Przy okazji wspomnę, że nakładem PWN i Polskiej Federacji Scrabble ukazał się Oficjalny słownik polskiego scrabblisty na CD, który zawiera wyrazy dopuszczone do użytku w grze. Lista tych wyrazów jest na bieżąco uzupełniana na stronach internetowych Federacji.

Mirosław Bańko