wesele w Łazie

Witam serdecznie,
mam problem z odmianą nazwy miejscowości Łaz. W świetlicy w tejże miejscowości organizuję wesele, na zaproszeniu weselnym muszę zawrzeć informację następującej treści: Przyjęcie weselne: świetlica Łaz. Czy może poprawie jest: Przyjęcie weselne: świetlica w Łazach, czy może Przyjęcie weselne: świetlica w Łazowie?
Proszę o podpowiedź.
Jeśli miejscowość nazywa się Łaz, czyli jest rodzaju męskiego, to wesele jest w Łazie. W zaproszeniu lepiej posłużyć się stylem mniej sformalizowanym, np. „Przyjęcie weselne odbędzie się w świetlicy w Łazie”, a nie „Przyjęcie weselne: świetlica w Łazie”.
Mirosław Bańko, PWN