wiedźmowaty i demoniczny

Witam!
Czy istnieją przymiotniki odrzeczownikowe takich słów, jak wiedźma i demon? Przykładowo dla słowa czart mamy przymiotnik czarci, ale jak powinny brzmieć te przymiotniki, odpowiadające na pytanie czyj / czyje dla tych dwóch rzeczowników (demoni i wiedźmiński?), o ile w ogóle istnieją?
Pozdrawiam
Dawid C
Można użyć słów wiedźmowaty i demoniczny, ale one mają znaczenie 'taki jak u wiedźmy', 'mający cechy demona', a więc wyrażają podobieństwo, a nie przynależność.
Mirosław Bańko, PWN