wielkie litery w zaimkach

Witam,
mam wątpliwości w temacie pisania zaimków wielkimi literami. Przykłady:
Poprosiłam Go, żeby przyniósł mi kubek – powiedziałam Mu, że chciałam niebieski, a On się wtedy zdenerwował. Więcej z Nim nie będę rozmawiać [o partnerze]
Dałam Jej rękę, żebyśmy mogły bezpiecznie przejść przez ulicę. Nagle Ona wyrwała mi się i straciłam Ją z oczu! Wołałam Ją, ale bezskutecznie! Tak bardzo się o Nią bałam! [o córce]

Czy powyższe jest poprawne? (Źródło: forum internetowe).
Dziękuję za odpowiedź
Zaimki trzeciej osoby rzadko są pisane wielką literą. Mogą wtedy odnosić się do zmarłych lub osób o wyjątkowym prestiżu, np. wybitnych uczonych świętujących swój jubileusz.
Zamiast „mam wątpliwości w temacie pisania…” lepiej: „mam wątpliwości co do pisania…” lub „mam wątpliwości, jeśli chodzi o pisanie…”.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski