wielkie litery

Witam. Mam pytanie: czy na zaproszeniach ślubnych mogę napisać dużymi literami Ceremonia Podpisania Aktu Małżeństwa, czy poprawnie jest napisać to małymi literami? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.
Zasadniczo należałoby wyrażenie to pisać małymi literami, ale stosuje się czasem wielką literę ze względów uczuciowych i grzecznościowych, o czym mówi reguła [97] podawana przez duże słowniki ortograficzne PWN. A skoro chodzi o zapis na zaproszeniach ślubnych – to znaczy w kontekście szczególnym – można taką pisownię uznać za dopuszczalną.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski