wieloznaczne konopie

Czy w poniższym złożonym pytaniu z odnośnikiem do zewnętrznych danych:
Czym są „cele izolacyjne” dla konopii włóknistych wspomniane w Ustawie o Zapobieganiu narkomanii, art.49, co jest wymagane aby móc je stosować, i (…)?

jest zrozumiałe, że słowo je odnosi się do celów izolacyjnych w kontekście podanym w art.49, czy też uzasadniona jest mylna interpretacja jako stosowanie konopii?
Zdane jest wieloznaczne. Mój pierwszy domysł był taki, że słowo je odnosi się do konopi (nb. konopi piszemy przez jedno i).
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski