wózek głęboko-spacerowy?

Witam!
Chciałabym się upewnić, czy zapis wózek głęboko-spacerowy jest poprawny.
Przy okazji zapytam jeszcze, czy wszystkie wyrazy wchodzące w skład nazwy aukcji lub wystaw należy pisać wielką literą, czy tylko pierwszy wyraz (np. wystawa Brat Słońca czy Brat słońca; aukcja Bombkowe Kolędowanie czy Bombkowe kolędowanie).
Dziękuję za odpowiedź.
B.B.
1) Wózek głęboko-spacerowy to – o ile mogłem ustalić – ‘wózek głęboki, przeznaczony do spacerów’. Jeśli taki wyraz jest potrzebny, należy go zapisywać właśnie tak. Zapis bez łącznika jest mylący, bo sugeruje, że chodzi o jakieś głębokie spacery. Moim zdaniem lepiej byłoby mówić głęboki wózek spacerowy.
2) W praktyce językowej przeważa zapisywanie wszystkich składników nazwy od wielkich liter. W związku z tym, ze względu na wyrazistość, lepiej pisać wystawa Brat Słońca, aukcja Bombkowe Kolędowanie.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski