wszech czasów

Moje pytanie: wyraz wszechczasów pisze się razem czy osobno – wszech czasów? Spotkałem się z dwoma interpretacjami tego wyrazu i chciałbym rozwiać wątpliwości.
Pozdrawiam i dziękuje.
Wszech czasów (np. rekord wszech czasów) piszemy rozdzielnie, podobnie po wsze czasy i ze wszech miar. Kojarzenie form wszech, wsze z ich współczesnymi odpowiednikami wszystkich, wszystkie pomoże uniknąć błędu.
Mirosław Bańko