wszystko+mający

Dzień dobry.
W pewnej reklamie telefonów komórkowych pojawia się określenie wszystko mający. Czy pisownia taka jest poprawna? Czy należałoby raczej zapisywać wszystkomający, na podobnej zasadzie jak wszystkowidzący czy wszystkowiedzący?
Podkreślam także, iż z kontekstu reklamy wynika, iż telefon jest raczej wszystkomający 'uniwersalny, posiadający niezmiernie dużo funkcji' aniżeli wszystko mający 'mający wszystko, zawierający wszystko w sobie'.
Dziękuję.
Wszystkowiedzący i wszystkowidzący to ortograficzne wyjątki. Przez analogię do nich można utworzyć nowe wyrazy o takiej pisowni, ale ze świadomością, że będzie to rodzaj twórczości językowej, która bardziej przystoi np. poezji niż wiadomościom prasowym. Ponieważ niektóre reklamy mają wiele cech tekstów poetyckich, wprowadzanie do nich ortograficznych innowacji nie jest zakazane. Dobrze by było jednak jakoś zasygnalizować intencję reklamodawcy, np. wyróżniając innowacyjne słowo innym drukiem.
Dodam na koniec, że słowo wszystkomający niezbyt mi się podoba, ale być może w kontekście całej reklamy spojrzałbym na nie łaskawiej.
Mirosław Bańko, PWN