wtrącenia i przecinki

Czy w zdaniach: „My Polacy lubimy świętować”, „Ja stary wam to mówię” wyrazy Polacy, stary powinny być wydzielone przecinkami?
Z zasad interpunkcji nie wynika, żeby koniecznie trzeba było te wyrazy wydzielać, radziłbym jednak to zrobić, bo wpłynie to korzystnie na czytelność zdań, a więc: „My, Polacy, lubimy świętować”, „Ja, stary, wam to mówię”.
Jan Grzenia