z i ze

Pytanie związane z językiem prawniczym: która forma jest poprawna – wywiązać się z zobowiązania czy też wywiązać się ze zobowiązania?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Zarówno w tekstach prawnych i prawniczych, jak i poza nimi poprawną formą jest z zobowiązania. O wyborze między przyimkami z i ze, w i we itp. pisaliśmy już w naszej poradni. Nie wiem na pewno, jak wyszukać tamte odpowiedzi, ale przypuszczam, że fraza we Wrocławiu powinna się okazać skuteczna.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski