zaimek każdy w liczbie mnogiej

W jednej z tutejszych porad można znaleźć przykład „Na każde dwa kilogramy spalonej tkanki tłuszczowej…”. Idąc tym tropem, da się ułożyć zdanie zaczynające się od „Każdzi dwaj mężczyźni…” (przy odrobinie inwencji dałoby się sklecić jeszcze kilka przykładów), jednak ciężko potwierdzić formę każdzi. Przykładowo w słowniku sjp.pl nie ma formy każdzi, ale za to są: każdziutcy, każdziuścy, każdziuteńcy i każdziuchni. Jak zatem traktować te słowa?
Bardziej niż słownikowi sjp.pl ufam witrynie Narodowego Korpusu Języka Polskiego. W nim zaś nie ma żadnej z form wymienionych w pytaniu. Nie znaleźliśmy też potwierdzenia na mianownik każdzi w korpusie PWN, dlatego w Innym słowniku języka polskiego PWN w haśle każdy napisano: „Mianownik liczby mnogiej w rodzaju męskoosobowym nie jest używany”. Wymieniono tam także przykłady form lm w innych przypadkach i opisano warunki ich użycia:
Słowo każdy używane jest zasadniczo w liczbie pojedynczej. W liczbie mnogiej może towarzyszyć rzeczownikom, których formy mnogie nazywają jeden obiekt, zbiór lub rodzaj obiektów. W innych sytuacjach użyje się w zamian form „wszystkie”, „wszyscy” itp. Chodzą po piętrach i pukają do każdych drzwi… Suma każdych dwóch boków trójkąta jest większa od trzeciego boku… To jest okazja warta każdych pieniędzy… Obowiązek nakazuje pracować uczciwie w każdych okolicznościach”.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski