zamiarować

Witam.
Mam pytanie. Czy poprawna jest odmiana zamiarujecie. W sensie – „Czy zamiarujecie pójść?”
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Tu nie chodzi o odmianę, tylko o postać słowa, a więc kwestia jest słowotwórcza. Czasownik zamiarować ma charakter potoczny i jest zabarwiony ludowo, słownik Doroszewskiego oznacza go jako gwarowy. Od bezokolicznika zamiarować nie ma innej formy 3. os. lm. czasu teraźniejszego niż zamiarujecie.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski