zapis nazwy kościoła

Dzień Dobry,
chciałabym zapytać jak powinna brzmieć w zaproszeniu ślubnym nazwa kościoła w którym odbędzie się uroczystość. Pełna nazwa parafii to: Rzymskokatolicka Parafia Katedralna p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Siedlcach.
Czy możemy napisać, że uroczystość odbędzie się w katedrze/kościele katedralnym pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Siedlcach? Chodzi mi o wielkość liter w słowie kościół/katedra oraz skrót pw.
Dziękuję.
Powinno być: katedra (lub kościół katedralny) pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Siedlcach. Oznacza to, że pisownia proponowana przez Panią jest prawidłowa.
Jan Grzenia