zapis tytułów projektów artystycznych

Witam!
Jakie są zasady zapisu (np. w drukach informacyjnych) tytułów projektów artystycznych nieopartych na wydanych w formie książkowej dramatach?
Szkoda, że nie podano przykładu, pozwoliłoby to skuteczniej rozwiać wątpliwości ortograficzne. Myślę, że najlepiej będzie zastosować zasadę [71] Wielkiego słownika ortograficznego PWN, który ustala zapis wielkimi literami dla nazw „imprez międzynarodowych lub krajowych, którym organizatorzy chcą nadać indywidualną nazwę”.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski