zaraz wracam

Witam,
w Internecie powstało wiele akronimów. Jednakże mam wątpliwość co do zapisu jednego z nich – „zaraz wracam”. Według wielu pisze się z/w, lecz w skrótach nie używa się znaków nieliterowych. Jak więc powinien wyglądać poprawny zapis tego akronimu? Czy dobrym rozwiązaniem jest zw?
Skróty internetowe przyjęło się pisać wielkimi literami, toteż najlepszym zapisem będzie ZW.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski