zbędne przecinki przy okoliczniku

Czy w tym zdaniu jest właściwie umieszczony przecinek? „Uprzejmie prosimy o zgodę na uczestniczenie wyżej wymienionych osób w obradach jury, podczas godzin pracy”.
Przecinek w cytowanym przykładzie jest zbyteczny. W polszczyźnie w zasadzie nie stosuje się przecinków w celu oddzielenia okolicznika od reszty zdania: piszemy np. „Wbrew oczekiwaniom zawody odwołano”, a nie „Wbrew oczekiwaniom, zawody odwołano”.
Mirosław Bańko