że… i że…

Szanowni Państwo,
czy w sytuacji, w której powtarzający się spójnik zdania podrzędnego jest poprzedzony spójnikiem wskazującym na współrzędność, należy postawić przecinek? „Pomyślałam, że to może być błąd i że lepiej się upewnić”.
Serdecznie dziękuję za pomoc.
W tego rodzaju zdaniach drugiego spójnika nie poprzedzamy przecinkiem. Podaję dwa podobne przykłady, pierwszy ze spójnikiem, drugi z zaimkiem: „Zdążysz, jeśli się pospieszysz i jeśli pojedziesz taksówką”, „Należał do ludzi, którym wszystko się udaje i którzy przed niczym się nie cofną”.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski