znów nie z imiesłowami

Tłumaczę terminy marketigowe z angielskiego, m.in uncommitted users, przyznam, że trudno było znaleźć zgrabny polski odpowiednik. Zdecydowaliśmy się na klienci nieprzywiązani (do danej marki/produktu itd.). Czy nie/ przywiązani w tym kontekście piszemy razem czy oddzielnie?
Obecnie zaleca się pisownię łączną, ale dopuszcza rozdzielną. Więcej na ten temat przeczyta Pani w naszej poradni, wpisawszy słowo imiesłów w okienko „znajdź słowa”.
Mirosław Bańko