zostać z czasownikiem niedokonanym

Czy w konstrukcji zostać + bezokolicznik może pojawić się czasownik niedokonany, np. „Muszą zostać liczone”?
Nie wydaje mi się, żeby to było możliwe. Od niedawna można swoje intuicje w tym zakresie sprawdzić na materiale Narodowego Korpusu Języka Polskiego (http://nkjp.pl). Dostępna jest tam wyszukiwarka Poliqarp, oferująca bardzo silny język zapytań. Pytaniu o imiesłowy bierne niedokonane występujące po czasowniku zostać można nadać postać:
[base = zostać] [pos = ppas & aspect = imperf]

W rezultacie dostaje się dość długą liczbę ekscerptów z korpusu, w większości przykładów z imiesłowami czasowników dwuaspektowych, np. „W 1952 roku została mianowana asystentką (…)”, pozostałe przykłady zaś to błędy (przy automatycznym wyszukiwaniu nieuniknione). Nie spostrzegłem żadnego poprawnego zdania, w którym po formie czasownika zostać występowałby imiesłów bierny czasownika niedokonanego (a nie dwuaspektowego).
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski