Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Podkarpackie
Nr: 05.03.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok wydania: 1999
Rok powstania: 2005
Wydziale Grafiki w Pracowni Miedziorytu prof. St. Wejmana uzyskała w 1993 roku. Praca dyplomowa nagrodzona została Medalem Rektora ASP. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i grafiką projektową. Jej wystawa prezentowana w Galerii Sztuki Współczesnej została zrealizowana w ramach Stypendium Twórczego Prezydenta Miasta Przemyśla.

J.SMEDYKA, SZEGINIE: 5 osób na minutę
Baba-jaga na granicy


Coraz częściej dzwonią do redakcji ludzie z prośbą, byśmy zajęli się tym, co dzieje się na granicy. To skandal - mówią oburzeni, że musieli spędzić na granicy kilka godzin. To istna baba-jaga, co tam się dzieje.
Czwartek przed południem. Z Polski na Ukrainę można pójść pieszym przejściem
Wydziale Grafiki w Pracowni Miedziorytu prof. St. Wejmana uzyskała w 1993 roku. Praca dyplomowa nagrodzona została Medalem Rektora ASP. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i grafiką projektową. Jej wystawa prezentowana w Galerii Sztuki Współczesnej została zrealizowana w ramach Stypendium Twórczego Prezydenta Miasta Przemyśla.<br><br>J.S&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;<br>MEDYKA, SZEGINIE: 5 osób na minutę <br>Baba-jaga na granicy &lt;/&gt;<br><br><br>Coraz częściej dzwonią do redakcji ludzie z prośbą, byśmy zajęli się tym, co dzieje się na granicy. To skandal - mówią oburzeni, że musieli spędzić na granicy kilka godzin. To istna baba-jaga, co tam się dzieje. <br>Czwartek przed południem. Z Polski na Ukrainę można pójść pieszym przejściem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego