Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Wieczór Warszawski
Nr: 259
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1932
i samochodami przybyli do Cierlisk.
Jeszcze dziś zwłoki obu pilotów przewiezione zostaną do Cieszyna, a stamtąd koleją do Warszawy. Decyzja ma zapaść w tej sprawie, na mocy porozumienia władz czeskich z polskimi.
Wczoraj w południe przybyli samochodem z Krakowa na miejsce wypadku oficerowie 2-go pułku lotniczego, major Michalik, kapitan Bajan, por. Stoja i por. Bigler. Wraz z nimi przybył inż. Siemierski, przedstawiciel biura ubezpieczeń "Veritas" z Krakowa. Oczekiwane jest przybycie komisji z Warszawy, która wystartowała samolotem wojskowym wczoraj, w składzie: mjr. Chramiec i por. Suchowski.
Bez biuletynu meteorologicznego
Do swego ostatniego lotu por. Franciszek Żwirko i inż. Stanisław Wigura wystartował
i samochodami przybyli do Cierlisk.<br>Jeszcze dziś zwłoki obu pilotów przewiezione zostaną do Cieszyna, a stamtąd koleją do Warszawy. Decyzja ma zapaść w tej sprawie, na mocy porozumienia władz czeskich z polskimi.<br>Wczoraj w południe przybyli samochodem z Krakowa na miejsce wypadku oficerowie 2-go pułku lotniczego, major Michalik, kapitan Bajan, por. Stoja i por. Bigler. Wraz z nimi przybył inż. Siemierski, przedstawiciel biura ubezpieczeń "Veritas" z Krakowa. Oczekiwane jest przybycie komisji z Warszawy, która wystartowała samolotem wojskowym wczoraj, w składzie: mjr. Chramiec i por. Suchowski.<br>&lt;tit&gt;Bez biuletynu meteorologicznego&lt;/&gt;<br>Do swego ostatniego lotu por. Franciszek Żwirko i inż. Stanisław Wigura wystartował
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego