Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Glamour
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
Córeczka tatusia

Blondynka, niezwykle kobieca. Nie pije, nie pali, nie przeklina. Cieszy się, że gra w "Złotopolskich", ale marzy o tym, by grać ambitne role w teatrze. Bardzo rodzinna, kocha święta. Gdyby zadzwonili do mnie z Brukseli, że chcą poznać Polkę, dałbym im telefon do Magdy. Piotr Rosłoń.
G: Twoja kariera aktorska zaczęła
Córeczka tatusia&lt;/&gt; <br><br>Blondynka, niezwykle kobieca. Nie pije, nie pali, nie przeklina. Cieszy się, że gra w "Złotopolskich", ale marzy o tym, by grać ambitne role w teatrze. Bardzo rodzinna, kocha święta. Gdyby zadzwonili do mnie z Brukseli, że chcą poznać Polkę, dałbym im telefon do Magdy. Piotr Rosłoń. <br>&lt;who1&gt;G: Twoja kariera aktorska zaczęła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!