kilka namiotów. W minionym tygodniu gościliśmy turystów z Holandii.
Oprócz plażowania można pograć w siatkówkę, popływać lodzią lub skorzystać z punktów gastronomicznych. W okolicznych zagainikach pojawiły się grzyby. Zapraszamy do odwiedzin.
jp

W Ornecie 2 : 0
Marcin Huk strzelił dwie bramki i Polonia Pasłęk pokonała piłkarzy z Ornety 2:0. Bramki padły w 42 i 44 minucie meczu. Drużyna z Pasłęka zagrała bez kontuzjowanych Piotra Borysiewicza i Jacka Gawrysia.
jp

Piłkarze Polonii Elbląg wygrali mecz sparingowy z MGKS Tolkmicko 6:2.Ostatni sparing
Piłkarze IV ligowej Polonii grają dziś ostatni mecz sparingowy przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych. Przeciwnikiem naszej drużyny jest zespół
kilka namiotów. W minionym tygodniu gościliśmy turystów z Holandii. <br>Oprócz plażowania można pograć w siatkówkę, popływać lodzią lub skorzystać z punktów gastronomicznych. W okolicznych zagainikach pojawiły się grzyby. Zapraszamy do odwiedzin.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;W Ornecie 2 : 0&lt;/&gt;<br>Marcin Huk strzelił dwie bramki i Polonia Pasłęk pokonała piłkarzy z Ornety 2:0. Bramki padły w 42 i 44 minucie meczu. Drużyna z Pasłęka zagrała bez kontuzjowanych Piotra Borysiewicza i Jacka Gawrysia.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Piłkarze Polonii Elbląg wygrali mecz sparingowy z MGKS Tolkmicko 6:2.Ostatni sparing&lt;/&gt;<br>Piłkarze IV ligowej Polonii grają dziś ostatni mecz sparingowy przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych. Przeciwnikiem naszej drużyny jest zespół