Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 37
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1975
rolniczy z Nowej Dęby z założoną i zdjętą pokrywa silnika.W IRLANDII PŁONĄ SAMOCHODY

((...))
W czasie zamieszek w północnej Irlandii podczas starć uczestników demonstracji z wojskami brytyjskimi dochodzi do strzelanin. Są ofiary w ludziach, uszkodzone są domy, płoną samochody.
Na zdjęciu: płonący samochód trafiony pociskami podczas zamieszek w Belfaście.
Fot. CAF - PHOTOFAX2255 SAMOCHODÓW DZIENNIE

Z taśm montażowych Nadwołżańskich Zakładów Samochodowych im. 50-lecia ZSRR schodzi każdego dnia 2255 samochodów osobowych Żiguli. Jest to już pełna, zaprojektowana moc produkcyjna, którą zakłady w Togliatti osiągnęły w październiku 1974 r. Przypominamy, że w lipcu br. wyjechał z fabryki dwumilionowy samochód marki Żiguli.
Zbudowane
rolniczy z Nowej Dęby z założoną i zdjętą pokrywa silnika. &lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt; W IRLANDII PŁONĄ SAMOCHODY &lt;/&gt;<br><br>((...))<br>W czasie zamieszek w północnej Irlandii podczas starć uczestników demonstracji z wojskami brytyjskimi dochodzi do strzelanin. Są ofiary w ludziach, uszkodzone są domy, płoną samochody. <br>Na zdjęciu: płonący samochód trafiony pociskami podczas zamieszek w Belfaście. <br>Fot. CAF - PHOTOFAX&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt; 2255 SAMOCHODÓW DZIENNIE &lt;/&gt;<br><br>Z taśm montażowych Nadwołżańskich Zakładów Samochodowych im. 50-lecia ZSRR schodzi każdego dnia 2255 samochodów osobowych Żiguli. Jest to już pełna, zaprojektowana moc produkcyjna, którą zakłady w Togliatti osiągnęły w październiku 1974 r. Przypominamy, że w lipcu br. wyjechał z fabryki dwumilionowy samochód marki Żiguli. <br>Zbudowane
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego