Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3 (33) marzec
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
stwierdzili, że w kody kreskowe wpleciono znaki przypominające szóstki, a jest to symbol antychrysta (słynne 666).
55. Egipski parlament postanowił, że kobieta będzie mogła skarżyć do sądu męża, który nie pozwolił jej podróżować.
56. W Tunezji kobiety Tuaregów (pustynni koczownicy) nie mogą patrzeć na obcych mężczyzn.
57. Radni warszawskiej gminy Centrum przyjęli uchwałę o zakazie sprzedaży alkoholu powyżej 4,5 procent w budynkach zajmowanych przez Sejm i Senat.
58. Szkoci domagają się wolnego od pracy poniedziałku. "British Medical Journal" opublikował wyniki badań, z których wynika, że większość mężczyzn umiera w poniedziałek.
59. Król Tajlandii, Bhumibol Adulyadej, wydał służbie zakaz dotykania dłonią
stwierdzili, że w kody kreskowe wpleciono znaki przypominające szóstki, a jest to symbol antychrysta (słynne 666).<br>55. Egipski parlament postanowił, że kobieta będzie mogła skarżyć do sądu męża, który nie pozwolił jej podróżować.<br>56. W Tunezji kobiety Tuaregów (pustynni koczownicy) nie mogą patrzeć na obcych mężczyzn.<br>57. Radni warszawskiej gminy Centrum przyjęli uchwałę o zakazie sprzedaży alkoholu powyżej 4,5 procent w budynkach zajmowanych przez Sejm i Senat.<br>58. Szkoci domagają się wolnego od pracy poniedziałku. "British Medical Journal" opublikował wyniki badań, z których wynika, że większość mężczyzn umiera w poniedziałek.<br>59. Król Tajlandii, Bhumibol Adulyadej, wydał służbie zakaz dotykania dłonią
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego