Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 18
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
zainteresowanie wzbudzili Romowie Bartoszowcy z Černego Balogu.
Organizatorem spotkania było Ognisko Zakopane Związku Podhalan wspólnie z Referatem Kultury Miasta Zakopane, Firmą "Strama", szkołą narciarską "Nosal" i Okocimskimi Zakładami Piwowarskimi.
Jolanta FlachPodhalańscy laureaci

19 i 20 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Krakowie odbył się Wojewódzki Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych. Udział w nim wzięło 14 zespołów tanecznych, 16 teatralnych, a także 33 uczestników prezentujących różne formy muzyczne. Biorących udział w Przeglądzie oceniało jury składające się z aktorów, teatrologów, muzyków, kompozytorów i choreografów. Wśród nagrodzonych znalazło się liczne grono młodzieży z Podhala.
I miejsce w przeglądzie grup teatralnych
zainteresowanie wzbudzili Romowie Bartoszowcy z Černego Balogu.<br>Organizatorem spotkania było Ognisko Zakopane Związku Podhalan wspólnie z Referatem Kultury Miasta Zakopane, Firmą "Strama", szkołą narciarską "Nosal" i Okocimskimi Zakładami Piwowarskimi.<br>&lt;au&gt;Jolanta Flach&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Podhalańscy laureaci&lt;/tit&gt;<br><br>19 i 20 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Krakowie odbył się Wojewódzki Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych. Udział w nim wzięło 14 zespołów tanecznych, 16 teatralnych, a także 33 uczestników prezentujących różne formy muzyczne. Biorących udział w Przeglądzie oceniało jury składające się z aktorów, teatrologów, muzyków, kompozytorów i choreografów. Wśród nagrodzonych znalazło się liczne grono młodzieży z Podhala.<br>I miejsce w przeglądzie grup teatralnych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego