Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.24 (20)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
już został poinformowany o znalezisku i niedługo odbierze swoje auto.

Ibiszowie od dawna już nie żyją razem
Rozwód po polsku: Rozpada się małżeństwo Anny i Krzysztofa Ibiszów. Oboje nie chcą o tym rozmawiać. Wybierają dyskrecję.
Rozwód jest sprawą przesądzoną. Podobno ma się nim zająć jedna z warszawskich kancelarii. Znajomi Anny Ibisz twierdzą, że coraz rzadziej w jej opowieściach pojawia się mąż. Mówi wyłącznie o synku Maksymilianie (3 l.), o tym jak spędzają czas. Od kilku miesięcy małżeństwo nie pojawia się razem na imprezach. Chodzą na nie sami albo zabierają ze sobą tylko synka. - Oni po prostu nie żyją już razem.
AH
już został poinformowany o znalezisku i niedługo odbierze swoje auto.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Ibiszowie od dawna już nie żyją razem&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Rozwód po polsku: Rozpada się małżeństwo Anny i Krzysztofa Ibiszów. Oboje nie chcą o tym rozmawiać. Wybierają dyskrecję.&lt;/&gt;<br>Rozwód jest sprawą przesądzoną. Podobno ma się nim zająć jedna z warszawskich kancelarii. Znajomi Anny Ibisz twierdzą, że coraz rzadziej w jej opowieściach pojawia się mąż. Mówi wyłącznie o synku Maksymilianie (3 l.), o tym jak spędzają czas. Od kilku miesięcy małżeństwo nie pojawia się razem na imprezach. Chodzą na nie sami albo zabierają ze sobą tylko synka. - Oni po prostu nie żyją już razem.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;AH
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego