Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.28 (213)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
klasyfikowanych Amerykanów: Todda Martina, Jamesa Blake'a i, w ćwierćfinale, najlepszego gracza ubiegłego sezonu
Andy'ego Roddicka.
W półfinale czeka na niego kolejny reprezentant USA Andre Agassi. Amerykanin nie zdążył się zmęczyć w pojedynku z Sebastienem Grosjeanem. Przy stanie 6:2, 2:0 dla Agassiego Francuz skreczował z powodu naciągnięcia mięśni pachwiny.
Kontuzja dopadła także Amelie Mauresmo. Francuzka nie wyszła przeciw Fabioli Zuluadze, bo naciągnęła mięśnie pleców. Justine Henin-Hardenne wyeliminowała Lindsay Davenport. Tym razem mecz obu tenisistek nie był tak dramatyczny jak przed rokiem, kiedy Justine wygrała trzeciego seta 9:7, choć wcześniej padała na kort trapiona skurczami.
W I rundzie turnieju
klasyfikowanych Amerykanów: Todda Martina, Jamesa Blake'a i, w ćwierćfinale, najlepszego gracza ubiegłego sezonu<br>Andy'ego Roddicka.<br>W półfinale czeka na niego kolejny reprezentant USA Andre Agassi. Amerykanin nie zdążył się zmęczyć w pojedynku z Sebastienem Grosjeanem. Przy stanie 6:2, 2:0 dla Agassiego Francuz skreczował z powodu naciągnięcia mięśni pachwiny.<br>Kontuzja dopadła także Amelie Mauresmo. Francuzka nie wyszła przeciw Fabioli Zuluadze, bo naciągnęła mięśnie pleców. Justine Henin-Hardenne wyeliminowała Lindsay Davenport. Tym razem mecz obu tenisistek nie był tak dramatyczny jak przed rokiem, kiedy Justine wygrała trzeciego seta 9:7, choć wcześniej padała na kort trapiona skurczami.<br>W I rundzie turnieju
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!