Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 18/05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
nas "małpy". Album jest buntem przeciwko wszystkim barierom i dyskryminowaniu mniejszości.

Autorką słów piosenek jest...?

Anna Saraniecka, z którą współpracuję od początku kariery. Jej słowa idealnie pasują do mojej muzyki, są ważne i świetne literacko. 20 maja ukaże się tomik "Rozamunda", zawierający wiersze, słowa piosenek, również te niepublikowane.

Paweł Piotrowski
Łabędzi śpiew kanara

W tramwajach i autobusach nasiliły się kontrole biletów. Być może dlatego, że niedługo wielu kontrolujących straci pracę.

Do redakcji zadzwonił Czytelnik. - W ciągu jednego przejazdu przez centrum kontrolowano mnie trzy razy - opowiadał. - Czym jest podyktowana tak zmasowana kontrola?

Jak dowiedzieliśmy się w Zarządzie Transportu Miejskiego nie zarządzano szczególnej
nas "małpy". Album jest buntem przeciwko wszystkim barierom i dyskryminowaniu mniejszości.<br><br>Autorką słów piosenek jest...?<br><br>Anna Saraniecka, z którą współpracuję od początku kariery. Jej słowa idealnie pasują do mojej muzyki, są ważne i świetne literacko. 20 maja ukaże się tomik "Rozamunda", zawierający wiersze, słowa piosenek, również te niepublikowane.<br><br>Paweł Piotrowski&lt;/&gt;<br><br><br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Łabędzi śpiew kanara&lt;/&gt;<br><br>W tramwajach i autobusach nasiliły się kontrole biletów. Być może dlatego, że niedługo wielu kontrolujących straci pracę.<br><br>Do redakcji zadzwonił Czytelnik. - W ciągu jednego przejazdu przez centrum kontrolowano mnie trzy razy - opowiadał. - Czym jest podyktowana tak zmasowana kontrola?<br><br>Jak dowiedzieliśmy się w Zarządzie Transportu Miejskiego nie zarządzano szczególnej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego