Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Walutowy.
Zgodnie z propozycją MFW Jugosławia (Serbia i Czarnogóra) powinna otrzymać 36,5 proc. aktywów, przyjmując jednocześnie na siebie spłatę długów po dawnej Jugosławii. Chorwacja ma otrzymać 28,49 proc., Słowenia 16,39 proc., Bośnia 13,2 proc. i Macedonia 5,4 proc. W grudniu ub.r., gdy Bośnia i Macedonia uznały jednak taki podział za krzywdzący.
(PAP)Dowodzący okrętem zaniedbali procedurę

USA Dochodzenie w sprawie zderzenia w pobliżu Hawajów amerykańskiego okrętu podwodnego "USS Greeneville" z japońskim statkiem rybackim wskazuje na zaniedbania środków ostrożności przez załogę okrętu.
Radiolokator na "Greeneville" na ponad godzinę przed katastrofą wykrył w okolicy obecność statku szkoleniowego
Walutowy.<br>Zgodnie z propozycją MFW Jugosławia (Serbia i Czarnogóra) powinna otrzymać 36,5 proc. aktywów, przyjmując jednocześnie na siebie spłatę długów po dawnej Jugosławii. Chorwacja ma otrzymać 28,49 proc., Słowenia 16,39 proc., Bośnia 13,2 proc. i Macedonia 5,4 proc. W grudniu ub.r., gdy Bośnia i Macedonia uznały jednak taki podział za krzywdzący.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Dowodzący okrętem zaniedbali procedurę&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;USA&lt;/&gt; Dochodzenie w sprawie zderzenia w pobliżu Hawajów amerykańskiego okrętu podwodnego "USS Greeneville" z japońskim statkiem rybackim wskazuje na zaniedbania środków ostrożności przez załogę okrętu.<br>Radiolokator na "Greeneville" na ponad godzinę przed katastrofą wykrył w okolicy obecność statku szkoleniowego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!