Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
do siebie tyłem opierając się o siebie plecami i chwytając się za dłonie. Nie zmieniając tego ustawienia obniżacie się uginając nogi w kolanach, aż będą tworzyły kąt 90 stopni (jak na zdjęciu). Z tej pozycji unosicie się razem lekko do góry, a następnie opuszczacie. Wykonajcie trzy serie po dziesięć powtórzeń.

Magia ciała

Wyłącz telefon, odwołaj spotkania - ten wieczór zarezerwuj tylko dla siebie i swojego ciała. Pozwól mu zrelaksować się, od stóp do głów, wypocząć i wypięknieć. Niech twoja skóra, włosy i usta emanują kobiecością i naturalnym pięknem!
Marta Rudowicz

Naturalnie piękna

Seksownie potargane włosy i błyszczące, zmysłowe usta - nic tak na
do siebie tyłem opierając się o siebie plecami i chwytając się za dłonie. Nie zmieniając tego ustawienia obniżacie się uginając nogi w kolanach, aż będą tworzyły kąt 90 stopni (jak na zdjęciu). Z tej pozycji unosicie się razem lekko do góry, a następnie opuszczacie. Wykonajcie trzy serie po dziesięć powtórzeń.&lt;/&gt;<br><br><br><br> <br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Magia ciała&lt;/&gt;<br><br>Wyłącz telefon, odwołaj spotkania - ten wieczór zarezerwuj tylko dla siebie i swojego ciała. Pozwól mu zrelaksować się, od stóp do głów, wypocząć i wypięknieć. Niech twoja skóra, włosy i usta emanują kobiecością i naturalnym pięknem!<br>&lt;au&gt;Marta Rudowicz&lt;/&gt;<br><br>Naturalnie piękna<br><br>Seksownie potargane włosy i błyszczące, zmysłowe usta - nic tak na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego