Nr: 02.09 (33)
nie przegrali w tym sezonie meczu z Ideą Śląskiem Wrocław w EBL. W sobotę podopieczni Eugeniusza Kijewskiego podtrzymali dobrą passę. Wygrali 86:81 i przerwali serię 10 zwycięstw wrocławian w ekstraklasie.
- Zabrakło nam kilku minut i sił. W ostatniej kwarcie prowadziliśmy już 10 punktami, ale nie udało się wygrać - narzekał Muli Katzurin, trener Idei.
Mecz był bardzo zacięty. Koszykarze obu zespołów zdawali sobie sprawę, że zwycięzca ma wielkie szanse na pierwsze miejsce w tabeli przed fazą play off. Nic dziwnego, że zawodnicy oraz trenerzy robili podczas niego niecodzienne rzeczy. W pierwszej połowie nie wytrzymał Gintaras Einikis (35 l.), który w walce
nie przegrali w tym sezonie meczu z Ideą Śląskiem Wrocław w EBL. W sobotę podopieczni Eugeniusza Kijewskiego podtrzymali dobrą passę. Wygrali 86:81 i przerwali serię 10 zwycięstw wrocławian w ekstraklasie.<br>&lt;q&gt;- Zabrakło nam kilku minut i sił. W ostatniej kwarcie prowadziliśmy już 10 punktami, ale nie udało się wygrać&lt;/&gt; - narzekał Muli Katzurin, trener Idei.<br>Mecz był bardzo zacięty. Koszykarze obu zespołów zdawali sobie sprawę, że zwycięzca ma wielkie szanse na pierwsze miejsce w tabeli przed fazą play off. Nic dziwnego, że zawodnicy oraz trenerzy robili podczas niego niecodzienne rzeczy. W pierwszej połowie nie wytrzymał Gintaras Einikis (35 l.), który w walce