Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
zarówno "grubych" błędów ortograficznych, jak i zwykłych "literówek".
Przed przystąpieniem do automatycznej korekty dokumentu musisz wybrać słownik, którym program ma się posługiwać. W tym celu:
1. Naciśnij klawisze [F5], [F5] - wybierzesz w ten sposób polecenie Inne|Słownik, a na ekranie pojawi się pole dialogu, w którym możesz wybrać aktywny słownik.
2. Naciskając klawisze [Strzałka w górę] oraz [Strzałka w dół] podświetl nazwę żądanego słownika, po czym naciśnij [Enter].

Nazwę działającego w danej chwili słownika możesz zobaczyć w menu Inne obok polecenia Słownik.W danej chwili może być aktywny tylko jeden słownik. Da się zatem w łatwy sposób kontrolować teksty tylko polskie albo
zarówno "grubych" błędów ortograficznych, jak i zwykłych "literówek".<br>Przed przystąpieniem do automatycznej korekty dokumentu musisz wybrać słownik, którym program ma się posługiwać. W tym celu:<br>1. Naciśnij klawisze [F5], [F5] - wybierzesz w ten sposób polecenie Inne|Słownik, a na ekranie pojawi się pole dialogu, w którym możesz wybrać aktywny słownik.<br>2. Naciskając klawisze [Strzałka w górę] oraz [Strzałka w dół] podświetl nazwę żądanego słownika, po czym naciśnij [Enter].<br><br>Nazwę działającego w danej chwili słownika możesz zobaczyć w menu Inne obok polecenia Słownik.<br><br><br><br>W danej chwili może być aktywny tylko jeden słownik. Da się zatem w łatwy sposób kontrolować teksty tylko polskie albo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego