Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
najwyższego wymiaru kary w saudyjskiej monarchii.
(PAPBomba spadła z winy żołnierza

KUWEJT Winę za omyłkowe zrzucenie bomby z amerykańskiego samolotu F/A-18 Hornet podczas ćwiczeń ponosi prawdopodobnie żołnierz, który z ziemi naprowadzał pilota na cel - uważają zastrzegający anonimowość przedstawiciele władz amerykańskich.
Na oficjalne wyniki śledztwa trzeba jeszcze poczekać.
(PAP)Strajkujący na Ukrainie rosną w siłę

Coraz więcej lwowskich studentów protestuje.
Ponad 5 tys. ukraińskich studentów brało wczoraj udział w strajku, który ogarnął wszystkie uczelnie Lwowa. W poniedziałek w pierwszym dniu akcji strajkowało ok. 3 tys. osób.
Protestujący domagają się uwolnienia kolegów aresztowanych w Kijowie po ubiegłotygodniowych wystąpieniach antyprezydenckich.
Wczoraj
najwyższego wymiaru kary w saudyjskiej monarchii.<br>&lt;au&gt;(PAP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Bomba spadła z winy żołnierza&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;KUWEJT&lt;/&gt; Winę za omyłkowe zrzucenie bomby z amerykańskiego samolotu F/A-18 Hornet podczas ćwiczeń ponosi prawdopodobnie żołnierz, który z ziemi naprowadzał pilota na cel - uważają zastrzegający anonimowość przedstawiciele władz amerykańskich.<br>Na oficjalne wyniki śledztwa trzeba jeszcze poczekać.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Strajkujący na Ukrainie rosną w siłę&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Coraz więcej lwowskich studentów protestuje.&lt;/&gt;<br>Ponad 5 tys. ukraińskich studentów brało wczoraj udział w strajku, który ogarnął wszystkie uczelnie Lwowa. W poniedziałek w pierwszym dniu akcji strajkowało ok. 3 tys. osób.<br>Protestujący domagają się uwolnienia kolegów aresztowanych w Kijowie po ubiegłotygodniowych wystąpieniach antyprezydenckich.<br>Wczoraj
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego