Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 10.05 (40)
Miejsce wydania: Prudnik
porażek w Niezdrowichach 0:4 i w Prudniku 1:3. Gospodarze tego spotkania w pierwszej rundzie rozgrywek w ubiegłym sezonie zdobyli aż 41 pkt. i z ogromną przewagą zajmowali pierwsze miejsce w tabeli. Ostatecznie zajęli jednak trzecią lokatę a awans wywalczyły: Orzeł Branice i Sparta Paczków.
W Niezdrowicach tym razem Pogoń rozegrała bardzo dobre spotkanie i zasłużenie wywalczyła komplet punktów. W wyrównanej pierwszej połowie obydwa zespoły stworzyły po dwie groźne sytuacje podbramkowe, ale bliżsi objęcia prowadzenia byli gospodarze. Świetnie jednak w bramce gości spisywał się Budzyński, który najpierw w 27` obronił swój zespół przed utratą bramki wygrywając pojedynek sam na sam
porażek w Niezdrowichach 0:4 i w Prudniku 1:3. Gospodarze tego spotkania w pierwszej rundzie rozgrywek w ubiegłym sezonie zdobyli aż 41 pkt. i z ogromną przewagą zajmowali pierwsze miejsce w tabeli. Ostatecznie zajęli jednak trzecią lokatę a awans wywalczyły: Orzeł Branice i Sparta Paczków.<br>W Niezdrowicach tym razem Pogoń rozegrała bardzo dobre spotkanie i zasłużenie wywalczyła komplet punktów. W wyrównanej pierwszej połowie obydwa zespoły stworzyły po dwie groźne sytuacje podbramkowe, ale bliżsi objęcia prowadzenia byli gospodarze. Świetnie jednak w bramce gości spisywał się Budzyński, który najpierw w 27` obronił swój zespół przed utratą bramki wygrywając pojedynek sam na sam